Ви знаходитеся тут: Головна → Сервіс

Сервіс

  Пошук

  Сервіс

  Технічні рішення

  Для полегшення процесу змазки  форм для випікання компанія «Зееландія»  пропонує обладнання за допомогою якого процес нанесення стає простішим та економним.

  Для нанесення  адгезійних засобів на деко та інші форми для випікання хлібних та кондитерських виробів, компанія «Зееландія» пропонує наступні види сучасного  обладнання:

  1.  Прилад для нанесення змазки «Профі» -  ручне нанесення змазки оператором, має бак 10 літрів та розпилювач.

  2.  Прилад для нанесення змазки «Нано-спрей» - повністю автоматичній  прилад, який не потрібує втручання оператора.  Процес змащування проходіть за допомогою форсунок та датчиків, а також автоматичнім поданням дека для нанесення змазки.

  3. Під індивідуальне замовлення - розробляємо та виготовляємо обладнання під потреби замовника для вирішення потреб змащування.

   

  На початок

  Сервісна підтримка

  Компанія «Зееландія» завжди рада допомогти у вирішенні питань змащування форм, розробити найбільш підходящий вид обладнання, провести його встановлення та налаштування безпосередньо на виробництві, запропонувати прийнятні форми оплати та види розрахунку, а також здійснити технічне обслуговування та консультування в процесі роботи обладнання.

  Ми надаємо всебічну технічну сервісну підтримку, яка включає:

  • консультації та устаткування обладнання для нанесення антиадгезійних засобів (змазки для форм);
  • виїзд механіка на підприємство;
  • тестування;
  • ремонтне обслуговування обладнання;
  • консультації по телефону.

  За більш докладною інформацією звертайтеся за тел. + 38 044 592 29 92.

  На початок