Ви знаходитеся тут: Головна → Про компанію → Профіль

Пошук

Профіль

Заснована у 1900 році. В 1950 компанія отримала звання 'Koninklijke' (Королівська). Компанія "Зееландія" знаходиться в постійному русі. Вже роками компанія відома у світі як надійний виробник та постачальник інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості.

Надійність
В усьому світі люди можуть довіряти нашій продукції. Продукція компанії "Зееландія" пройшла сертифікацію ISO NEN 9001, а також дотримується усіх норм HACCP. Ми забезпечуємо своїх клієнтів високоякісною продукцією.

Новаторство
Компанія "Зееландія" має ряд інновацій: у сфері розроблення нової продукції, а також технологічні інновації, які допомагають пекарям та кондитерам готувати високоякісні вироби.

Натхнення
Завдяки знанням місцевих ринків та переваг споживачів, ми підтримуємо наших клієнтів, створюючи всі можливості для того, щоб товар користувався попитом серед споживачів. Ми допомагаємо своїм клієнтам продавати продукцію.

Користь
Ми забезпечуємо наших клієнтів не лише високоякісною продукцією, а й технічною, технологічною та маркетинговою підтримкою.

Міжнародна
Продукція компанії "Зееландія" продається більш ніж у 70 країнах світу через дочірні та спільні підприємства, а також агентів. Більш ніж 1600 фахівців працює на компанію "Зееландія" в усьому світі.