Ви знаходитеся тут: Головна → Про компанію → Фотогалерея

Фотогалерея

"День вишиванки"в ДП "Зееландія"

Сьогодні, 21 травня 2015, офіс компанії "Зееландія" наповнили красиві люди в красивих вишиванках.

"День вишиванки"- це свято, яке доводить, що вишиванка – абсолютно органічна частина життя українців, і у вишиванці вони ходять на роботу чи на навчання, а не тільки у свята.

Гості із Голландії також занурилися в український колорит та одягнули святкові вишиванки

Проект «Дитяча лікарня в м. Бровари»

Проект «Дитяча лікарня в м. Бровари». Цей проект передбачає відновлення та впорядкування палат у дитячій лікарні.

Проект «Наші суботники»

Проект «Наші суботники» - вже третій рік поспіль співробітники компанії «Зееландія» разом зі своїми сім’ями активно допомагають «Броварському центру реабілітації дітей-інвалідів» впорядковувати навколишню територію, ігровий майданчик та будівлі.

Проекти для фонду «Джерело милосердя»

Проекти для фонду «Джерело милосердя». Щороку на Різдво співробітники «Зееландія» готують подарунки для дітей-інвалідів та організовують спеціальні візити для поздоровлення дітей. За фінансової підтримки нашого підприємства продовжує роботу проект «Спеціалісти дітям». У рамках якого два логопеда, масажист та вчитель відвідують дітей з особливими потребами вдома та допомагають у розвитку дітей. Завдяки цьому проекту багато з таких дітей навчились розмовляти та читати. Третій проект – «Літній табір», який дає можливість дітям виїхати на природу на відпочинок для спільного спілкування, купання у басейні та ігор.

Проект «Перспектива 21/3»

Проект «Перспектива 21/3». В рамках цього проекту були реалізовані різні заходи, і один з найбільш важливих  напрямків – це організація трьох класів в яких навчаються діти з синдромом Дауна та іншими складностями у розвитку. У 2013 році в Україну було запрошено голландський оркестр «Йості-бенд», щоб показати суспільству існування таких людей з особливими потребами і наголосити на тому, що вони також можуть розвиватися та мають потенціал.

Проект «Діти для дітей. Зростаємо разом»

Проект «Діти для дітей. Зростаємо разом» - це особливий проект, адже для його реалізації головну роль було відведено дітям - школярам м. Бровари, а не дорослим. Саме діти визначали, хто потребує допомоги, вивчали проблеми та потреби дітей з обмеженими можливостями, які живуть та навчаються поруч із ними. Для популяризації акції у рамках цього проекту школярами були проведені ярмарки, аукціони, флешмоби, благодійні вистави, створена волонтерська команда, були зібрані додаткові кошти для реалізації своїх проектів.