Ви знаходитеся тут: Головна → Про компанію

Пошук

Про компанію

Koninklijke Zeelandia Groep b.v. - це міжнародне підприємство, яке має дочірні підприємства, спільні підприємства та агентів більш ніж у 70 країнах світу. Основним видом діяльності компанії є розроблення, виробництво, продаж та дистрибуція сумішей для хліба та кондитерських виробів.

Більше 100 років компанія „Зееландія” має репутацію надійного постачальника високоякісної продукції та ідей, які відображають найважливіші тенденції клієнтів. Всебічне знання ринку в усьому світі служить невичерпним джерелом, яке надихає на створення нової продукції та концепцій, які в свою чергу забезпечують успіхом як пекарів так і кондитерів, а клієнтам приносять задоволення. Саме тому девіз компанії „Зееландія” звучить: „Створюючи можливості”.

Якість, інновації, натхнення та послуги були і залишаються основою успіху компанії „Зееландія”. Із впливом часу наша діяльність все більше і більше орієнтується на ринок. „Зееландія” – це постійний постачальник продукції на міжнародному ринку, який забезпечує своїх клієнтів новою продукцією та досліджує нові можливості її застосування.

ДП "Зееландія" входить до королівської групи Zeelandia (Нідерланди). ДП "Зееландія" було засновано в Україні в 2003 році виробником широкого спектру сировини та інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості. Головна мета заснування власного дочірнього підприємства в Україні - це безпосередня співпраця з виробниками продукції, можливість надання оперативної технологічної підтримки, вивчення можливості заснування місцевого виробництва. Продукти компанія "Зееландія" користуються попитом серед хлібопекарських та кондитерських промислових підприємств, підприємств середньої та малої потужності, закладів громадського харчування, мереж супермаркетів. Особливості роботи ДП "Зееландія":

  • Високоякісний товар від виробника;
  • Стабільне постачання широкого асортименту інгредієнтів для виробництва хліба та кондитерських виробів;
  • Маркетингова та технологічна підтримка (пробні випічки, консультації, надання ТУ, РЦ та ТІ).

Вся продукція має гігієнічні висновки МОЗ України та сертифікати відповідності.

Діяльність

"Зееландія" - це компанія, яка має свою діяльність більш ніж у 70 країнах світу. Головний офіс компанії знаходиться у місті Зіерікзей, Нідерланди.

Інновація є невід’ємною частиною стратегії компаніїї "Зееландія". Це означає, що компанія уважно слідкує за процесом виробництва, безпокою та якістю продукції, варіаціями продукції та попитом і таке ін. Ми постійно аналізуємо споживацький ринок, тому ми знаємо який продукт найбільше користується попитом на даний момент. Таким чином у нас є можливість створювати нові ринкові можливості для наших клієнтів. Кожний продукт продуманий такий чином, щоб пекар чи кондитер мав можливість підібрати необхідну суміш, яка б підходила саме до його обладнання та технологічного процесу.

Компанія "Зееландія" є постачальником високоякісної продукції, яка відповідає вимогам споживачів. Основним фактором роботи компанії є те, що продукція має бути якісною та нешкідливою для здоров‘я. Вся продукція компанії сертифікована та повністю відповідає вимогам ISO 9001, HACCP, BRC та IFS. ISO - 9001 Сертифікат відповідності відповідає усим нормам якості голландського законодавства: для виробництва продукції, покупки, продажі та дистрибюції як на території Голландії так і за її межами. BRC сертифікат означає те, що компанія "Зееландія" відповідає стандартам якості для постачання продукції, затверджений Брітіш Рітеіл Консорціумом. HACCP гарантує те, що компанія "Зееландія" притримується всих критерій та норм щодо якості, гігієни та нешкідливості для здоров‘я продукції.

 Вся продукція має гігієнічні висновки МОЗ України та сертифікати відповідності.

Діяльність компанії "Зееландія" пов'язана з якістю, іноваціями та натхненням. Ми втілюємо це в життя, трасформуючи наші знання та досвід у рішення та ідеї для своїх клієнтів. Компанія "Зееландія" прагне бути лідером та іноватором на ринку хлібобулочних та кондитерських виробів, тому ми запрошує на роботу спеціалістів, які бажають втілити свої знання на практиці.