Ви знаходитеся тут: Головна → Події → Citius! Altius! Fortius!

Пошук

Citius! Altius! Fortius!

04.07.2014

В 2008 році компанія "Зееландія" запустила власне виробництво в Україні. За шість років роботи воно значно розширилося, суттєво вдосконалилося і стало предметом гордості компанії.

На сьогодні наші виробничі потужності стоять на одному рівні з кращими європейськими заводами групи "Зееландія" та відповідають всім стандартам і вимогам, встановленим материнською компанією в Голландії. Більше того, за словами керівника виробництва "Зееландії", Сергія Копчука, "в певних аспектах ми сьогодні оснащені більш сучасним та ефективним обладнанням, ніж деякі європейські виробничі майданчики".

Наше виробництво устатковане обладнанням авторитетних світових виробників, серед яких німецькі Fishbein, AZO та японська компанія Hosokawa. Проте, на думку Сергія Копчука, навіть не це головне. "Куди важливішим моментом є те, що чимало обладнання ми замовляли під свої індивідуальні вимоги. За роки роботи ми накопичили безцінні знання, які з одного боку базувалися на нашому власному виробничому досвіді, з іншого - на ретельному вивченні досвіду наших зарубіжних колег. Тому ми не просто замовляли обладнання для виробництва тих чи інших продуктів, а чітко ставили виробникам завдання, яким саме вимогам воно має відповідати, які додаткові сучасні функції повинно мати. Завдяки цьому виробничі лінії "Зееландії" є і більш інновативними, і ніколи не потребували тривалих налаштувань та адаптацій, а майже одразу дозволяли почати виробництво необхідних продуктів, затребуваних саме нашим ринком. В той же час ми знаємо чимало прикладів, коли компанії, придбавши дороге обладнання, тривалий час не могли запустити його, через неадаптованість до своїх реалій та потреб."

Цього року виробничі потужності "Зееландії" поповнилися без перебільшення унікальною машиною для подрібнення маку. Спроектували і виробили її в Чехії. Дане устаткування дає нам можливість отримати будь-яку необхідну фракцію помелу маку і, відповідно, запропонувати ринку ще якіснішу макову начинку - з більш витонченою текстурою та яскравішим, насиченішим смаком. На сьогодні ніхто з наших конкурентів в Україні подібного устаткування не має.

Окрім того, компанія "Зееландія" зараз завершує процес устаткування виробництва автоматизованим пакувальними лініями, що дозволить нам ще більше підвищити якість та безпеку продукту власного виробництва.

І звичайно, ми не зупиняємося на досягнутому. Процес пошуку можливостей для розвитку та вдосконалення виробництва мусить тривати постійно. Попереду лише нова висота - будівництво надсучасного, високотехнологічного заводу. Тому девіз олімпійських ігор "Швидше! Вище! Сильніше" сьогодні якнайкраще підкреслює наші сьогоднішні настрої та амбіції щодо майбутнього.

<- Назад до: Події