Пошук

Благодійний проект "Діти для дітей. Зростаємо разом".

17.02.2014

«Те, що віддав — твоє, що взяв собі — пішло намарне»

Святе Письмо

Шановні друзі!

 

Робота ДП «Зееландія» в Україні передусім спрямована на те, щоб сприяти зростанню та зміцненню Вашого бізнесу.

Водночас для нас важливо бути корисними місцевій громаді. Через це в статуті компанії зафіксовано, що певну частку своїх прибутків ДП «Зееландія» обов’язково спрямовує на благочинну діяльність. За подібним принципом більш ніж 100 років працює наша материнська компанія в Голландії.

Щороку ми організовуємо благодійні заходи, спрямовані на допомогу дітям-інвалідам. До їх реалізації зазвичай залучалися лише наші співробітники. Проте цього разу на честь 10-річчя ДП «Зееландія» в Україні, яке ми святкували наприкінці минулого року, було вирішено зробити щось особливе. Цьому посприяв і головний подарунок материнської компанії на ювілей – кошти на благочинність.

В результаті народилася ідея проекту «Діти для дітей. Зростаємо разом»17 лютого відбулася його презентація громадськості нашого міста (Бровари).

В чому зміст проекту? Найперше – до нього залучаємо дітей. Старшокласники загальноосвітніх шкіл Броварів мають запропонувати свої ідеї щодо допомоги дітям-інвалідам. ДП «Зееландія» в свою чергу спонсоруватиме реалізацію п’яти найактуальніших та найкреативніших пропозицій.

Отож початок добрій справі в 2014 році покладено.

Обіцяємо надалі інформувати Вас про розвиток подій.

 

Щиро Ваша,

 

ДП «Зееландія»

<- Назад до: Події