Ви знаходитеся тут: Головна → Події → Zeelandia-Україна - 10 років!

Пошук

Zeelandia-Україна - 10 років!

30.10.2013

У світі Zeelandia працює вже понад 100 років. На батьківщині, в Голландії, компанія має статус королівської. Цього титулу удостоюються підприємства, які пропрацювали в країні не менш, ніж 50 років та зробили значний внесок у розвиток суспільства та економіки.

В Україні 23 жовтня 2013 року ДП «Зееландія» виповнилося 10 років. Незважаючи на молодість у порівнянні з материнською компанією, за цей період, за свідченням голландського керівництва, "українська дочка" з новонародженої дитини розвинулася в самостійного дорослого спеціаліста, який впевнено стоїть на ногах та має за плечима суттєві здобутки.

Серед віхових подій за десятирічну історію ДП «Зееландія» в Україні слід відзначити:

  • відкриття в 2008 році власного виробництва, що дозволило зробити продукцію компанії більш доступною для різних категорій Клієнтів. У планах компаніії на наступний рік - початок будівництва нового заводу європейського зразку, який буде оснащений найсучаснішим обладнанням та дозволить виробляти нову інновативну продукцію;
  • поява в структурі компанії відділу розробок та досліжень, який на замовлення наших Клієнтів розробляє ідеї та рецептури нових продуктів. Яскравий приклад - печиво "кантучіні" для ТМ "Palazzo Bandinelli".
  • постійне створення нових робочих місць. Так, штат компанії за 10 років збільшився більш ніж в 15 разів - з 2 чоловік у 2003 році до 88 працівників у 2013 році;

Зростаючи самі, ми розширюємо рамки своєї благодійної діяльності. За переконанням Андрія Василенка, директора ДП «Зееландія» в Україні "успіх - це ніщо, якщо не можеш поділитися ним з ближнім, тим, хто потребує допомоги". Дуже надихає те, що наші благодійні ініціативи підтримали колеги з групи компаній Zeelandia International. Головний подарунок, який ми отримали, це 7 000 євро на підтримку благодійних проектів ДП «Зееландія» в Україні.

І, безумовно, успіх ДП «Зееландія» в Україні був би неможливим без Вас, наші шановні Клієнти! Отож, щиро вдячні за те, що Ви з нами! Ми працюємо, щоб сприяти розвитку Вашого бізнесу. Нехай у всіх нас все буде якнайкраще!

<- Назад до: Події